Kontakta oss

Våra byggexperter finns till hands bara ett telefonsamtal bort eller online för att hjälpa dig med dina frågor om någon aspekt av design, specifikation, användning eller prestandarelaterade frågor om stål inom byggnation.


Tata Steel Sweden Byggsystem AB Kontakta kundsupport

Innesäljare
Teknisk service
Säljare
Ekonomi
Nordic Managers

Innesäljare

Kundsupport- och
Reklamationsansvarig
Annie Andersson
Mobil: +46(0) 706 184656
annie.andersson@tatasteeleurope.com
(Föräldraledig)
Kund/säljsupport och
Marknadsassistent Sverige
Alexandra Nilsson
Direkt tel: +46 (0)35 16 12 07
alexandra.nilsson@tatasteeleurope.com
REKA.jpg  
Innesäljare / Kundsupport
Roland Reka
Mobil: +46(0) 704 867762           roland.reka@tatasteeleurope.com
 

Tillbaka till toppen

Teknisk service

Projektingenjör/Teknikansvarig
Tobias Johansson
Direkt tel: +46 (0)35 16 12 10
tobias.johansson@tatasteeleurope.com
Projektingenjör
Farah Jafar
Direkt tel: +46 (0) 35 16 12 22
farah.jafar@tatasteeleurope.com
(Föräldraledig)
Projektingenjör
Dennis Kristiansson
Direkt tel: +46 (0)35 161225
dennis.kristiansson@tatasteeleurope.com
Projektingenjör
Linus Eriksson
Direkt tel: +46 (0)35 161222
linus.eriksson@tatasteeleurope.com
 
Projektingenjör
Isabelle Buonassisi
Direkt tel: +46 (0)35 161203
isabelle.buonassisi@tatasteeleurope.com
 

Tillbaka till toppen

Säljare

SVENSSON.jpg
Kundansvarig säljare/ KAM
Region Väst
Mattias Johansson
Mobil: +46(0) 706 184655
mattias.johansson@tatasteeleurope.com
Kundansvarig säljare/ KAM
Region Syd
Richard Svensson
Mobil: +46 (0) 739 829030
richard.svensson@tatasteeleurope.com
INGEN HOUSZ.jpg  
Technical Advisor / Specification Sales
Maarten Ingen Housz
Mobil: +46(0) 702 626815
maarten.ingen.housz@tatasteeleurope.com
 

Tillbaka till toppen

Ekonomi

Business Analyst
Johan Strandberg
Direkt: +46 (0) 35 161214
Mobil: +46 (0) 739 448192
johan.strandberg@tatasteeleurope.com
Ekonomiassistent
Sanna Ekborg
Direkt tel: +46 (0)35 161217
sanna.ekborg@tatasteeleurope.com
(Föräldraledig)
 
Ekonomiassistent / HR
Nina Kapsimalis
Direkt tel: +46 (0)35 161216
nina.kapsimalis@tatasteeleurope.com
 

Tillbaka till toppen

Nordic Managers

 
Business Area Director
Nordic
Niklas Hägerklint
Mobil: +46 705 669191
niklas.hagerklint@tatasteeleurope.com
Finance Manager Nordic
Dirk Jan Van Oostrom
Direkt tel: +31 (0) 6 537 21 483
dirk-Jan.van-Oostrom@tatasteeleurope.com
POLITIEK.jpg
Produkt- & Inköpschef /
Product- & procurement manager
Niklas Eriksson
Direkt: +46 (0) 35 161208
Mobil:  +46 (0) 720 344431
niklas.eriksson@tatasteeleurope.com
Production Manager
Feike Politiek
Mobil: +46(0) 760 514390
feike.politiek@tatasteeleurope.com

Tillbaka till toppen





English We have automatically detected your language settings