Kontakta oss

Våra byggexperter finns till hands bara ett telefonsamtal bort eller online för att hjälpa dig med dina frågor om någon aspekt av design, specifikation, användning eller prestandarelaterade frågor om stål inom byggnation.


Tata Steel Sweden Byggsystem AB Kontakta kundsupport

Back Office
Teknisk service
Projektförsäljning
Återförsäljning
Ekonomi
Nordic Managers

Back Office

Back Office Manager
Annie Andersson
Mobil: +46(0) 706 184656
annie.andersson@tatasteeleurope.com
Kundsupport
Alexandra Nilsson
Direkt: +46 (0)35 16 12 07
alexandra.nilsson@tatasteeleurope.com
Innesäljare & Kundsupport
Roland Reka
Direkt: +46 (0)35 16 12 11         roland.reka@tatasteeleurope.com
Innesäljare & Kundsupport
Daan Carlsson
Direkt: +46 (0)35 16 12 13        daan.carlsson@tatasteeleurope.com

Tillbaka till toppen

Teknisk service

Technical Manager & Projektingenjör
Tobias Johansson
Direkt: +46 (0)35 16 12 10
tobias.johansson@tatasteeleurope.com
Projektingenjör
Farah Jafar
Direkt: +46 (0) 35 16 12 22
farah.jafar@tatasteeleurope.com
(fr.o.m. 1 oktober)
Projektingenjör
Dennis Kristiansson
Direkt: +46 (0)35 16 12 25
dennis.kristiansson@tatasteeleurope.com
Arkitektkonsult & Marknadsföring
Maarten Ingen Housz
Mobil: +46 (0)70 26 26 815
maarten.ingen.housz@tatasteeleurope.com

Tillbaka till toppen

Projektförsäljning

Projektsäljare
Richard Svensson
Mobil: +46 (0)73 982 90 30
richard.svensson@tatasteeleurope.com
Projektsäljare
Pernilla Björs
pernilla.bjors@tatasteeleurope.com
(fr.o.m. 1 september)
Försäljningsingenjör
Isabelle Buonassisi
Direkt: +46 (0)35 16 12 03
Mobil: +46 (0)76 206 17 76
isabelle.buonassisi@tatasteeleurope.com
Försäljningsingenjör
Linus Eriksson
Direkt: +46 (0)35 16 12 22
Mobil: +46 (0)70 618 14 09
linus.eriksson@tatasteeleurope.com
Projektsäljare - Vakant  

Återförsäljning

Manager ÅF & Distribution
Ted Sundström
ted.sundström@tatasteeleurope.com
(fr.o.m. 6 oktober)
Kundansvarig säljare
Mattias Johansson
Mobil: +46 (0)70 618 46 55
mattias.johansson@tatasteeleurope.com
Kundansvarig säljare - Vakant  

Tillbaka till toppen

Ekonomi

Business Analyst
Johan Strandberg
Direkt: +46 (0) 35 161214
Mobil: +46 (0) 739 448192
johan.strandberg@tatasteeleurope.com
Ekonomiassistent
Sanna Ekborg
Direkt tel: +46 (0)35 161217
sanna.ekborg@tatasteeleurope.com
(Föräldraledig)
Ekonomiassistent / HR
Nina Kapsimalis
Direkt tel: +46 (0)35 161216
nina.kapsimalis@tatasteeleurope.com
Ekonomiassistent
Jessica Andersson
Direkt: +46 (0)35 16 12 21
jessica.andersson@tatasteeleurope.com

Tillbaka till toppen

Nordic Managers

Business Area Director Nordic
Niklas Hägerklint
Mobil: +46 (0)70 566 91 91
niklas.hagerklint@tatasteeleurope.com
Finance Manager Nordic
Joost Wijnhoven
joost.wijnhoven@tatasteeleurope.com
(fr.o.m. 1 oktober)
Product- & Procurement Manager
Niklas Eriksson
Direkt: +46 (0)35 16 12 08
Mobil:  +46 (0)72 034 44 31
niklas.eriksson@tatasteeleurope.com
Production Manager Sweden
Feike Politiek
Mobil: +46 (0)76 051 43 90
feike.politiek@tatasteeleurope.com
Sales Manager Sweden – Vakant Finance Manager Sweden / Denmark - Vakant

Tillbaka till toppen





English We have automatically detected your language settings