Kontakta oss

Våra byggexperter finns till hands bara ett telefonsamtal bort eller online för att hjälpa dig med dina frågor om någon aspekt av design, specifikation, användning eller prestandarelaterade frågor om stål inom byggnation.


Tata Steel Sweden Byggsystem AB Kontakta kundsupport

Innesäljare
Teknisk service
Säljare
Ekonomi
Nordic Managers

Innesäljare

Kundsupport- och
Reklamationsansvarig
Annie Andersson
Mobil: +46(0) 706 184656
annie.andersson@tatasteel.com
(Föräldraledig)
Kund/Säljsupport
Ellinor Persson
Direkt tel: +46 (0)35 16 12 13
ellinor.persson@tatasteel.com
 
Kund/Säljsupport
André Johansson
Direkt tel: +46 (0)35161211
andre.johansson@tatasteel.com
Kund/säljsupport och
Marknadsassistent Sverige
Alexandra Nilsson
Direkt tel: +46 (0)35 16 12 07
alexandra.nilsson@tatasteel.com

Tillbaka till toppen

Teknisk service

   
Projektingenjör/Teknikansvarig
Tobias Johansson
Direkt tel: +46 (0)35 16 12 10
tobias.johansson@tatasteel.com
Projektingenjör
Farah Jafar
Direkt tel: +46 (0) 35 16 12 22
farah.jafar@tatasteel.com
(Föräldraledig)
 
Projektingenjör
Dennis Kristiansson
Direkt tel: +46 (0)35 161225
dennis.kristiansson@tatasteel.com
 

Tillbaka till toppen

Säljare

Forsäljningschef Sverige
Hans Andersson
Direkt tel: +46 351 61202
Mobil: +46 (0) 739 829929
hans.andersson@tatasteel.com
Kundansvarig säljare/ KAM
Region Mellan/Nord
Niklas Andersson
Direkt: +46 (0) 35 161204
Mobil: +46 (0) 707 225237
niklas.andersson@tatasteel.com
Kundansvarig säljare/ KAM
Region Öst
Per Sandsjö
Mobil: +46 (0) 762 061776
per.sandsjo@tatasteel.com
Kundansvarig säljare/ KAM
Region Syd
Richard Svensson
Mobil: +46 (0) 739 829030
richard.svensson@tatasteel.com
 
Kundansvarig säljare/ KAM
Region Väst
Mattias Johansson
Mobil: +46(0) 706 184655
mattias.johansson@tatasteel.com
 

Tillbaka till toppen

Ekonomi

 
Accounting and Reporting
Controller
Beatrice Johansson
Direkt tel: +46 (0)35 16 12 18
Mobil: +46 (0)706 18 14 11
beatrice.johansson@tatasteel.com
Business Analyst
Johan Strandberg
Direkt: +46 (0) 35 161214
Mobil: +46 (0) 739 448192
johan.strandberg@tatasteel.com

Tillbaka till toppen

Nordic Managers

 
Business Area Director
Nordic
Niklas Hägerklint
Mobil: +46 705 669191
niklas.hagerklint@tatasteel.com
Operation Improvement
Manager Nordic
Perica Presljic
Mobil: +46 (0) 760 514930
perica.presljic@tatasteel.com
Finance Manager Nordic
Dirk Jan Van Oostrom
Direkt tel: +31 (0) 6 537 21 483
dirk-Jan.van-Oostrom@tatasteel.com
Produkt- & Inköpschef /
Product- & procurement manager
Niklas Eriksson
Direkt: +46 (0) 35 161208
Mobil: +46 (0) 700 344431
niklas.eriksson@tatasteel.com

Tillbaka till toppen





Swedish Vi har registrerat dina språkinställningar automatiskt