Kontakta oss

Våra byggexperter finns till hands bara ett telefonsamtal bort eller online för att hjälpa dig med dina frågor om någon aspekt av design, specifikation, användning eller prestandarelaterade frågor om stål inom byggnation.


Tata Steel Sweden Byggsystem AB Kontakta kundsupport

Back Office
Teknisk service
Projektförsäljning
Återförsäljning
Ekonomi
Nordic Managers

Back Office

Back Office Manager
Annie Andersson
Mobil: +46(0) 706 184656
annie.andersson@tatasteeleurope.com
Kundsupport
Alexandra Nilsson
Direkt: +46 (0)35 16 12 07
alexandra.nilsson@tatasteeleurope.com
Innesäljare & Kundsupport
Roland Reka
Direkt: +46 (0)35 16 12 11         roland.reka@tatasteeleurope.com
Innesäljare & Kundsupport
Daan Carlsson
Direkt: +46 (0)35 16 12 13        daan.carlsson@tatasteeleurope.com

Tillbaka till toppen

Teknisk service

Technical Manager & Projektingenjör
Tobias Johansson
Direkt: +46 (0)35 16 12 10
tobias.johansson@tatasteeleurope.com
Projektingenjör
Farah Jafar
Direkt: +46 (0) 35 16 12 22
farah.jafar@tatasteeleurope.com
Projektingenjör
Dennis Kristiansson
Direkt: +46 (0)35 16 12 25
dennis.kristiansson@tatasteeleurope.com
Arkitektkonsult & Marknadsföring
Maarten Ingen Housz
Mobil: +46 (0)70 26 26 815
maarten.ingen.housz@tatasteeleurope.com
Projektingenjör
Isabelle Buonassisi
Direkt: +46 (0)35 16 12 03
Mobil: +46 (0)76 206 17 76
isabelle.buonassisi@tatasteeleurope.com
 

Tillbaka till toppen

Projektförsäljning

Projektsäljare
Pernilla Björs
Mobil:+46 (0)73 982 99 29
pernilla.bjors@tatasteeleurope.com
Försäljningsingenjör
Linus Eriksson
Direkt: +46 (0)35 16 12 22
Mobil: +46 (0)70 618 14 09
linus.eriksson@tatasteeleurope.com

Återförsäljning

Manager ÅF & Distribution
Ted Sundström
Mobil: +46 (0)70 722 52 37 ted.sundstrom@tatasteeleurope.com
Kundansvarig säljare
Mattias Johansson
Mobil: +46 (0)70 618 46 55
mattias.johansson@tatasteeleurope.com

Tillbaka till toppen

Ekonomi

Ekonomiassistent
Sanna Ekborg
Direkt tel: +46 (0)35 161217
sanna.ekborg@tatasteeleurope.com
Ekonomiassistent / HR
Nina Kapsimalis
Direkt tel: +46 (0)35 161216
nina.kapsimalis@tatasteeleurope.com
Ekonomiassistent
Jessica Andersson
Direkt: +46 (0)35 16 12 21
jessica.andersson@tatasteeleurope.com
 

Tillbaka till toppen

Nordic Managers

Business Area Director Nordic
Hans Schepers
hans.schepers@tatasteeleurope.com
Finance Manager Nordic
Joost Wijnhoven
joost.wijnhoven@tatasteeleurope.com
Product- & Procurement Manager
Niklas Eriksson
Direkt: +46 (0)35 16 12 08
Mobil:  +46 (0)72 034 44 31
niklas.eriksson@tatasteeleurope.com
Production Manager Sweden
Feike Politiek
Mobil: +46 (0)76 051 43 90
feike.politiek@tatasteeleurope.com

Tillbaka till toppen





English We have automatically detected your language settings