Kontakt

Kun en telefonoppringning unna eller on-line, vårt interne team av bygge-eksperter er tilgjengelige for å hjelpe deg med spørsmål vedrørende design, spesifisering, bruk og ytelserelaterte spørsmål vedrørende metall i det bebygde miljø.


Tata Steel Norway Byggsystemer AS Kontakt kundestøtte

Innesalg
Teknisk Support
Prosjekt
Grossist
Byggevare

Innesalg

Ingunn Bregge
Ordrekontor Skien
M: +47 97187883
ingunn.bregge@tatasteeleurope.com 
Hilde Bolme
Ordrekontor Trondheim
M: +47 95298450
hilde.bolme@tatasteeleurope.com 
Ida Øen
Salg og- Markedsassistent Skien
M: +47 48173799
Ida.Oen@tatasteeleurope.com 
  

Tilbake til toppen

Teknisk Support

Ivar Stensrud
Teknisk- og kvalitetsansvarlig Skien
M: +47 906 72 777
ivar.stensrud@tatasteeleurope.com 
Darius Anelauskas
Ingeniør - Teknisk Support Skien
M: +47 945 47 549
darius.anelauskas@tatasteeleurope.com 
Glenn Christian Johnsen
Ingeniør - Teknisk Support Skien
M: +47 480 28 133
glenn-christian.johnsen@tatasteeleurope.com 
Anne Instanes Ingeniør
Teknisk Support Trondheim
M: +47 482 26 063
anne.instanes@tatasteeleurope.com 

Tilbake til toppen

Prosjekt

Thorbjørn Søgnen Hoff
Salgsingeniør Langhus –
Oslo, Akershus, Østfold, Oppland og Hedmark
M: +47 909 20 471
thorbjorn.sognen-hoff@tatasteeleurope.com 
Jarand Sørensen
Salgsingeniør Skien –
Vest-Agder, Aust- Agder og Rogaland
M: +47 919 19 535
jarand.sorensen@tatasteeleurope.com
Kjell Johansson
Salgsingeniør Skien –
Telemark, Vestfold og Buskerud
M: +47 924 65 533
kjell.johansson@tatasteeleurope.com 
Håkon Sunde
Salgsingeniør Trondheim –
Møre og Romsdal, Trøndelag og Nordland Sør
M: +47 980 49 311
hakon.sunde@tatasteeleurope.com 
Øivind Egseth Berg
Salgsingeniør Trondheim –
Hordaland, Sogn og Fjordane, Trøndelag
M: +47 921 12 460
oivind.berg@tatasteeleurope.com 
Erling Angelsen
Salgsingeniør Trondheim –
Nordland Nord, Troms og Finnmark.
M: +47 922 82 523
erling.angelsen@tatasteeleurope.com 

Tilbake til toppen

Grossist

Oddbjørn Nikolaisen
National Key Account Manager Skien
M: +47 932 92 727
oddbjorn.nikolaisen@tatasteeleurope.com 
 

Tilbake til toppen

Byggevare

Jan Rune Johanson
Salgsjef Byggevare Skien –
Oslo, Akerhus, Hedmark og Oppland
M: +47 952 69 798
jan-rune.johanson@tatasteeleurope.com
Hanne Beth Lønningdal
Key Account Manager Skien –
Hordaland, Rogaland, Vest-Agder, Aust -Agder, Telemark, Buskerud, Vestfold og Østfold
M: +47 415 79 290
Hanne-Beth.Lonningdal@tatasteeleurope.com
Rune Sæther
Key Account Manager Trondheim
Møre og Romsdal, Sogn og Fjordane, Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark
M: +47 926 33 033
rune.saether@tatasteeleurope.com 
 

Tilbake til toppen





English We have automatically detected your language settings