Kontakt

Vores team af bygningseksperter er kun et opkald væk eller online, og de står klar til at hjælpe med dine forespørgsler om alle aspekter af design, specifikation, anvendelse og ydelse, når det gælder metal i bygningsmiljøet.


Tata Steel Denmark Byggesystemer AS Kontakt kundesupport

Klik på nedenstående. Her finder du din personlige kontakt, der kan servicere og vejlede dig.

Intern Salg
Projekt afdeling
Konsulenter
Country Manager

Intern Salg

Lone T. Sørensen
+45 8953 2024
Lone.Trane-Sorensen@tatasteeleurope.com                    
Michael Madsen
+45 8953 2002
Michael.Madsen@tatasteeleurope.com 
Bjarne Nielsen
+45 8953 2004
Bjarne.Nielsen@tatasteeleurope.com 
 Bettina A. Pindstrup
+45 8953 2028
Bettina.Pindstrup@tatasteeleurope.com 
Jesper Drægert Pannerup
+45 8953 2036
Jesper.Pannerup@tatasteeleurope.com 
 

Tillbaka till toppen

Projekt afdeling

Søren Pedersen
+45 8953 2033
Soren.Pedersen@tatasteeleurope.com 
Søren Jakobsen
+45 8953 2010
Soren.Jakobsen@tatasteeleurope.com 
Søren H. Laursen
+45 8953 2015
Soren.Houge-Laursen@tatasteeleurope.com  
 

Tillbaka till toppen

Konsulenter

Kristian Hwiid, ØST
+45 2171 2251
Kristian.Hwiid@tatasteeleurope.com
Peter Dybdal Klausen, SYD
+45 21712250
Peter.Dybdal-Klausen@tatasteeleurope.com
Leif Nonbo, KAM.
+45 4036 6200
Leif.Nonbo@tatasteeleurope.com 
Jan Iversen Martiri
+45 2171 2248
Jan.Iversen-Martiri@tatasteeleurope.com 
Søren H. Laursen
+45 6161 2080
Soren.Houge-Laursen@tatasteeleurope.com  
 

Tillbaka till toppen

Country Manager

Ole Tønning Villumsen
+45 8953 2045
+45 4026 3727
Ole.Tonning-Villumsen@tatasteeleurope.com 
 

Tillbaka till toppen

 

 





English We have automatically detected your language settings